www.meteo.sk
Letzte Aktualisierung:
18.7.2019
www.revuce.sk
 
       Sie sind hier: Donovaly - Aktualitäten
Milí klienti,

na ubytovanie vystavujeme faktúry, ktorých preplatenie si môžete uplatniť u svojho zamestnávateľa až do výšky 55 % z maxima 500 Eur/osoba/pobyt (po splnení zákonom stanovených podmienok). Výrazne tým ušetríte (až do 275 Eur !!!) za Vaše prádniny na našich slovenských chatách :-)

SUPER ponuka LETO 2019 pri pobyte na 7 nocí na Vila SILVIA dostanete od nás ZADARMO Park Snow karty. Pri kratších pobytoch si prostredníctvom nás môžete Park Snow karty objednať a zakúpiť. Tieto karty využijete na uplatnenie zliav na rôzne atrakcie v okolí, do reštaurácií a iných zariadení v Parku Snow Donovaly a blízkom okolí.
Viac na www.parksnow.sk

Nové relax centrum s bazénmi a welness len 10km od našej chaty (v Liptovskej Osade) !!! K dispozícií sú vyhrievané bazény (plavecký 25m, relaxačný s bublinkami a tryskami, detský), saunový svet (fínska sauna, parná sauna), floating (36% soľ), 2 bilboardové stoly, 2 profesionálne fotbalové stoly, 3x bowlingové dráhy, fitness centrum s lezeckou stenou, reštaurácia, kaviareň.
Viac na www.gothal.sk.

Doporučujeme navštíviť Korytnicu (5km), nájdete tam sprístupnené minerálne pramene Vojtech I, Vojtech II, Žofia, Jozef a Anton, kde si môžete bezplatne nabrať liečivú minerálno-železitú vodu a občerstviť sa v kvalitnej reštaurácií.
Viac na http://www.cyklobb.sk/tracks/donovaly-korytnica/.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Letzte Aktualisierung 18.7.2019
 
Adresse: Donovaly-Mistríky č. 1403
976 39 Donovaly
okr. Banská Bystrica, Slovensko
Telefonnummer: +421 905 350 350
E-mail: info@prazdniny.sk
WWW: prazdniny.sk
wakacje.sk
szunido.sk