www.meteo.sk
Last update:
6.9.2019
www.revuce.sk
 
       You are here: Liptovske Revuce - News
Milí klienti,

na ubytovanie vystavujeme faktúry, ktorých preplatenie si môžete uplatniť u svojho zamestnávateľa až do výšky 55 % z maxima 500 Eur/osoba/pobyt (po splnení zákonom stanovených podmienok). Výrazne tým ušetríte (až do 275 Eur !!!) za Vaše prádniny na našich slovenských chatách :-)

Od 23.9.2019 bude Drevenica Denisa zatvorená. Pripravujeme pre vás veľký prístrešok, aby ste si mohli posedieť a počúvať šum potoka a okolitých lesov za každého počasia. Fotografie po zhotovení zverejníme na našej stránke.

NOVINKA - len 150m od našich chát je novootvorená reštaurácia Čierny kameň (Nižná Revúca č.111). Možnosť polpenzie za skvelé ceny + výborná káva. na objednávku pečené prasiatko !!! Pre osoby staršie ako 18 rokov odporúčame : vyskúšajte aj ich varené pivo - chutí skvele !!!

Nové relax centrum s bazénmi a welness len 4km od našej chaty (v Liptovskej Osade) !!! K dispozícií sú vyhrievané bazény (plavecký 25m, relaxačný s bublinkami a tryskami, detský), saunový svet (fínska sauna, parná sauna), floating (36% soľ), 2 bilboardové stoly, 2 profesionálne fotbalové stoly, 3x bowlingové dráhy, fitness centrum s lezeckou stenou, reštaurácia, kaviareň.
Viac na www.gothal.sk.

Doporučujeme navštíviť Korytnicu (10km), nájdete tam sprístupnené minerálne pramene Vojtech I, Vojtech II, Žofia, Jozef a Anton, kde si môžete bezplatne nabrať liečivú minerálno-železitú vodu a občerstviť sa v kvalitnej reštaurácií.
Viac na http://www.cyklobb.sk/tracks/donovaly-korytnica/.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Last update 6.9.2019
 
Adress: Nižná Revúca č. 58 - 60
034 74 Liptovské Revúce
okr. Ružomberok, Slovensko
Phone: +421 905 350 350
E-mail: info@prazdniny.sk
WWW: prazdniny.sk
wakacje.sk
szunido.sk